Organizace prázdninového provozu

Vážení rodiče,

z důvodu zahájení přístavby mateřské školy U Lesíka bude letošní prázdninový provoz zajištovat pouze mateřská škola Na Kocourku. V období od 1.7. do 26.7. zde bude přítomen personál MŠ Na Kocourku, dále od 29.7. do 16.8. personál MŠ U Lesíka. Ve spolupráci se zřizovatelem se budeme snažit pro Vás provoz zajistit i po zbytek prázdnin (od 19.8. do 30.8.), nicméně MŠ Na Kocourku bude z důvodu generálního úklidu v tomto období uzavřena, a jelikož zatím přesně nevíme, jak budou stavební práce v MŠ U Lesíka probíhat, nemůžeme provoz přislíbit ani na tomto pracovišti. Prosíme Vás tedy, abyste si v období od 19.8. do 30.8. zajistili péči o své dítě raději jiným způsobem. O situaci Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení.